10 Mart 2012 Cumartesi

Liseli kız, peşini bırakmayan genci bıçakla yaraladı


SAMSUN’da kendisini tehdit ettiği iddiasıyla eski erkek arkadaşı 22 yaşındaki Rasim Arguç’u kasığından bıçakla yaralayan lise öğrencisi 18 yaşındaki Çağla B., tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı.
Olay dün İlkadım İlçesi Karadeniz Mahallesi Muradiye sokakta meydana geldi. Lise öğrencisi Çağla B. iddiaya göre sevgilisi olan Rasim Arguç’tan ayrıldı. Bu arada askere gidip gelen Arguç, Çağla B. ile yeniden görüşmek istedi. Çağla B. bunu kabul etmeyince de cep telefonundan ’Sen gelmezsen ben senin evine gelirim’ mesajı gönderen Rasim Arguç, zaman zaman telefon açarak tehditlerini sürdürdü.

Tehditlerden bıkan Çağla B., son kez uyarmak için Rasim Arguç’la buluştu. Çıkan tartışma sırasında Rasim Arguç, kolundan tuttuğu Çağla B.’yi kolundan tutun zorla otomobile bindirmek istedi. Bu sırada yanında getirdiği bıçağı çıkaran Çağla B, Rasim Arguç’u kasığından ağır yaraladı.
Kanlar içinde kalan Rasim Arguç, ambulansla Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırılarak tedavi altına alındı. Suç aleti bıçakla polis tarafından yakalanan Çağla B., sorgusunun ardından sevk edildiği adliyede,tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı. Çağla B. adliye çıkışı sevincini yakınlarına sarılarak paylaştı.

0 yorum:

Yorum Gönder

Lütfen Bu Yazı Hakkındaki Düşüncelerinizi Yazınız