21 Mart 2012 Çarşamba

Cizrede vurulan Polis Ahmet Toprakoğlu Şehit oldu..


Şırnak'ın Cizre ilçesindeki olaylarda ateş açılması sonucu yaralanan polis memuru Ahmet Toprakoğlu (28) hastanede şehit oldu.
 

Cizre’de BDP’lilerin öncülük ettiği ve terör örgütü yandaşlarının ilçenin çeşitli yerlerinde polisle çatıştığı olaylar sırasında Cizre Emniyet Müdürlüğü Çevik Kuvvet ekibine, göstericiler arasına sızan ve çocukları siper olarak kullanan kişiler ateş açtı. BDP binasının yan sokağında görev yapan polisler Ahmet Toprakoğlu ve Cihangir Ata, uzun namlulu silahla açılan ateşle ağır yaralandı.
Helikopterle Diyarbakır’a getirilerek Dicle Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’nde tedaviye alınan iki polisten 28 yaşındaki Ahmet Toprakoğlu bu sabah doktorların tüm çabasına karşın kurtarılamayarak şehit oldu.
Şehit polis Toprakoğlu’nun Adana’nın Sarıçam İlçesi nüfusuna kayıtlı olduğu belirtildi

Şimdi bu konuda Devlet Yetkilileri ne diyecek çok merak ediyorum elin haini gelsin yıllarca çalışıp didinip polis olan vatandaşımıza kurşun sıkılıyor ama polisin eli kolu bağlı izlemek zorunda kalıyor ve bir polisimiz Şehit işte buyrun gelde isyan etme arkadaş..Bu hainleri ne zaman bitirecek bu devlet ?

0 yorum:

Yorum Gönder

Lütfen Bu Yazı Hakkındaki Düşüncelerinizi Yazınız